Oferta koncertów muzyki latynoamerykańskiej

Występy na żywo muzyki indiańskiej i latynoamerykańskiej

 

  1. Estradowe, plenerowe lub domy kultury.
   Gramy ubrani na ludowo w stroje peruwiańskie, zespół gra na terenie całej Polski. Standardowy czas koncertu to 1 godzina. Program jest specjalnie dopasowany do dni miast, festynów, dożynek i pikników. Gramy piosenki takie jak El Condor Pasa  – Lot Kondora, Okaryna i rytmy indiańskie jak Sikuri, San Juanito jak i standardy latynoamerykańskie z Meksyku lub Kuba takie jak Guantanamera, Despacito, La bamba, Besame mucho, Desperado, itp. Gramy na terenie całej Polski.
  2. Imprezy firmowe i okolicznościowe. Koncerty muzyki andyjskiej dla rożnych typów imprez tematycznych. Czas jest dostosowany według życzenia klienta. Muzyka do słuchania jak i również do tańca. Również gramy akcenty latynoamerykańskie jak Guantanamera czy Desperado. Klient zapewnia nagłośnienie według Ridera zespółu. Gramy na terenie całej Polski.
  3. Koncert dla szkół podstawowych lub przedszkoli, koncerty edukacyjne. Zespół los Companieros też prowadzi koncerty dla szkół podstawowych lub dla przedszkolaków. Omawiamy aspekty kultury z Peru i instrumenty na których gramy. Nauczymy dzieci też kilku zwrotów w języku hiszpańskim. Czas koncertu to 45 – 50 minut. Wyłącznie na terenie Warszawy i okolic do 100 km.
  4. Koncert na Fletni Pana Romantyczny i relaksacyjny koncert na fletni Pana. Dla miłośników tego wspaniałego instrumentu jakim jest Fletnia Pana. Proponujemy 1 godzinny koncert. Gramy znane i lubiane melodie zarówno Polskie jak i zagraniczne.