Site Overlay

Oferta koncertów

PROGRAMY MUZYCZNE

  1. Estradowe, plenerowe lub domy kultury.
    Gramy ubrani na ludowo w stroje peruwiańskie, zespół gra na terenie całej Polski. Standardowy czas koncertu to 1 godzina. Program jest specjalnie dopasowany do dni miast, festynów, dożynek i pikników. Gramy piosenki takie jak El Condor Pasa i rytmy indiańskie jak Sikuri, San Juanito, Saya, Huayno jak i standardy latynoamerykańskie takie jak Guantanamera, La bamba, Besame mucho, Desperado, Camisa negra itp. Gramy na terenie całej Polski.
  2. Imprezy firmowe i okolicznościowe.
    Koncerty muzyki andyjskiej dla rożnych typów imprez tematycznych. Czas jest dostosowany według życzenia klienta. Muzyka do słuchania jak i również do tańca. Również gramy akcenty latynoamerykańskie jak Guantanamera czy Desperado. Klient zapewnia nagłośnienie według Ridera zespółu. Gramy na terenie całej Polski.
  3. Koncert dla szkół podstawowych lub przedszkoli, koncerty edukacyjne.
    Zespół los Companieros też prowadzi koncerty dla szkół podstawowych lub dla przedszkolaków. Omawiamy aspekty kultury z Peru i instrumenty na których gramy. Nauczymy dzieci też kilku zwrotów w języku hiszpańskim. Czas koncertu to 45 – 50 minut. Wyłącznie na terenie Warszawy i okolic do 100 km.
  4. Koncert na FLETNI PANA

Romantyczny i relaksacyjny koncert na fletni Pana. Dla miłośników tego wspaniałego instrumentu jakim jest FLETNIA PANA proponujemy 1 godzinny koncert. Gramy znane i lubiane melodie zarówno Polskie jak i zagraniczne.